20 lat
doświadczenia

Firma została założona w 1996 r. Od ponad 20 lat od kiedy istniejemy na rynku pracujemy nad naszą reputacją stąd każdy w naszym zespole który jest już jak wielka rodzina wykonuje swoje zadania na każdym etapie produkcji z ogromnym zaangażowaniem dlatego stajemy się z roku na rok najlepszymi profesjonalistami .Od tego czasu rozszerzyliśmy firmę o placówki dealerskie w 18 regionach Ukrainy a także otworzyliśmy pierwszy salon w Polsce który mieści się we Wrocławiu.

30+ Punktów sprzedaży

Misją naszej firmy - maksymalne zadowolenie naszych klientów poprzez dostarczanie szerokiego wyboru, niestandardowych rozwiązań, ładny design, komfort i niezawodność. Pomagamy klientom tworzyć wnętrza idealnym , dla dorosłych i dzieci spędzają więcej czasu razem. Realizujemy marzenia, korzystając z doświadczeń wszystkich krajach świata w tworzeniu mebli tapicerowanych. Nasza duma jest nabywcy, którzy pomimo wielu różnych alternatywnych propozycji, wracają do nas na nowe zakupy.

75000 rodzin rocznie
zdecydóją się na meble Veko Home

Łączy w sobie możliwości i kreatywności Myślimy zintegrowane rozwiązania Patrzymy na rzeczy z pozycji klienta i potrzebuje

Architektoram / projektantam

Architektom i projektantom proponujemy zastosowanie naszych modeli 3D do wizualizacji własnych projektów. Jesteśmy również gotowi do współtworzenia meble do szkiców klientów indywidualnych. Również możecie skorzystać się programem "Ochrona projektu". W dowolnym miejscu gdzie jest przedstawiona nasza produkcja klient otrzyma jedną i sztywny cenę. O wszystkich powstały sprawach możecie sprawdzać się do naszego konsultanta

about-image.png
about-image2.png
DLA PARTNERÓW
MOŻECIE ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM współpracującym! Dlaczego VEKO? Kompania Veko na rynku Ukrainy z 1996 r., i w ciągu tego czasu kompania wywalczyła reputację pewnego partnera biznesowego. W produkcji wykorzystujemy tylko certyfikowane, ekologiczny czyste europejskie materiały i jakościową artykule. Podstawę naszej cenowej polityki stanowi system rabatów. Jedyne warunki stworzenia cen; Zabezpieczenie naszą reklamową produkcją; Poradnicze wsparcie na każdym etapie; Nadanie mebli na ekspozycje na ulgowej podstawie; Uczestnictwo w reklamowych akcjach; Wszystkie elementy mebli dostarczają się w rozebranym rodzaju w indywidualistycznym opakowywaniu. Każdy wyrób ma kontrola na jakość i i paszport produkcji.
about-image3.png
about-image4.png
CENNIK
Cennik na modele we wszystkich kategoriach tkanin i polecane detaliczne ceny dla sprzedaży w salonach, będą podany z naszego magazynu we Wrocławiu.Zapraszamy do rozmowy z naszym kierownikiem sprzedaży hurtowej dla klientów w UE.
GWARANCJA
Fabryka udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od daty dostawy, zachowując dokument potwierdzający zakup i właściwe warunki użytkowania.
Dostawa i montaż
Dostawa zamówienia magazynowego programu spełnia się na prociazi 5 dni pracujących przy obecności na magazynie i 30 dni pracujących jeśli produkcji nie ma na magazynie. Dostawa i montaż po zamówionej produkcji spełnia się po zakonczeniu 30 dni pracujących. w niektórych przypadkach terminy wyrobu mogą być zmienione przy uzgodnieniu z klientem.
Jak zamówić
proszę zamówienia przysyłać na adres: vekohome.pl@gmail.com
Jesteśmy otwarci na partnerstwo

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów i dekoratorów.

Wyślij wiadomość